Комунальне Некомерційне Підприємство "Котелевський Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

ДЕКЛАРАЦІЮ ІЗ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ БАЖАНО УКЛАСТИ ДО 1 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

Офіційно укладання декларації із сімейним лікарем розпочато з 1 квітня 2018 року та триватиме приблизно до 1 липня  2018 року.

На кінець квітня 2018 року в КЗ «Котелевський Центр ПМСД» із сімейними лікарями укладено 2035 декларацій.

Адміністрація закладу звертається до жителів Котелевського району активніше укладати декларації з обраним сімейним лікарем, адже якщо до 1 липня 2018 року Ви не оберете собі сімейного лікаря і вчасно не потрапите в електронну базу «Електронне здоров’я», то безкоштовну медичну допомогу можна буде отримати лише у разі невідкладної необхідності, незалежно від укладання декларацій.

Обирати сімейного лікаря краще в першу чергу за географічним показником – укладати декларацію з сімейним лікарем, який знаходиться не далеко від місця проживання, друга порада – обирати  сімейного лікаря вже зараз.

Для дітей батьками також обирається сімейний лікар і заключається з ним декларація.

Нагадуємо, щоб укласти декларацію, необхідно визначитися з кандидатурою сімейного лікаря, з’явитися на прийом до лікаря з паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дитини до 14 років та мобільним телефоном, де лікар внесе Ваші дані до медичної бази даних. Маршрут пацієнта після заключення декларації, буде визначати сімейний лікар.

До спеціаліста вузького профілю пацієнт може потрапити тільки за направленням сімейного лікаря.

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОТЕЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ !!

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З ВИБОРОМ, ЯКНАЙШВИДШЕ

ЗРОБИТЬ СВІЙ ВИБІР.