Комунальне некомерційне підприємство "Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

Щодо ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID-19

   З  24 лютого в Україні відновлено адаптивний карантин — коли ті чи інші обмеження у регіонах та містах вводяться в залежності від рівня епідемічної небезпеки. За даними МОЗу,    Полтавщина перебувала у «помаранчевому» рівні небезпеки.

   Загалом, від початку пандемії в Котелевському районі з підтвердженим діагнозом  СОVID – 19  зареєстровано  888  випадки захворювання . Одужали вже  816  жителів району та 12 осіб померло. Продовжують лікування 60 особи ( в тому числі 3 дітей та 1 медичний працівник ) ,з них 8 осіб лікуються стаціонарно, 52 особи на амбулаторному лікуванні.

     Станом на 02.04.2021 року сімейними лікарями зареєстровано 345  випадків пневмонії , з них одужало 324 осіб, 21 лікуються амбулаторно.

Вчергове нагадуємо – весняне тепло не знижує ризик заразитися коронавірусом!

Тож, закликаємо всіх жителів району не випробовувати долю і продовжувати дотримуватися карантинних обмежень:

–   Правильно користуйтеся захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорті, магазинах, закладах  культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!

–  Намагайтеся утримуватися від поїздок на відпочинок у інші області!

–    Дотримуйтеся соціального дистанціювання 1,5 м!

–   Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками!

– Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

 

На сьогоднішній день профілактичним методом є вакцинація. В районі щеплено 200 осіб різних категорій населення. 01.04.2021 року заклад отримав ще 100 доз вакцини Ковішелд. Бажаючих щепитися прохання зателефонувати до свого сімейного лікаря.

Прості правила збережуть здоров’я вам і вашим рідним!