Комунальне Некомерційне Підприємство "Котелевський Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

з 1 вересня школярі будуть вчитися по-новому

Українську школу і учнів з 1 вересня чекають чергові масштабні зміни

З початком нового навчального року на українських школярів чекає низка нововведень, до яких доведеться звикати як учням, так і їх батькам.

ФОРМА ВЖЕ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА

Немає щеплень - немає школи


З 2019 року в школи і дитячі сади не допустять тих дітей, у яких не буде обов'язкових щеплень, затверджених МОЗ. Якщо ж батьки вперто відмовляються дітям робити щеплення, посилаючись на життєві позиції, вони можуть написати заяву на навчання за індивідуальним графіком або дистанційно.

Світловідбиваючі жилети

Учні молодших класів будуть зобов'язані в темний час доби по дорозі в школу і додому носити світловідбиваючі жилети. Вони будуть індивідуальними і безкоштовними.

ЗАБОРОНА НА ОГОЛОШЕННЯ ОЦІНОК

На весь клас тепер не можна буде оголошувати "Сідай, двійка!". Педагог може загальними фразами оцінити відповідь учня, але оцінку в балах у щоденник він зможе поставити на перерві або після уроків в індивідуальному порядку.

МОЖНА БУДЕ ВИБИРАТИ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Ті діти, які змушені пропускати уроки через хворобу, зможуть вчиться за спеціальним навчальним планом, розробленим вчителем.

НЕ ТІЛЬКИ ВЧИТЕЛІ ЗМОЖУТЬ ПРОВОДИТИ УРОКИ

Окремі уроки зможуть проводити гуртки або інші організації. Такі заходи деякою мірою зможуть вирішити проблему нестачі профільних педагогів.

 

ДОШКАМ ПОШАНИ - КАТЕГОРИЧНЕ НІ

Тепер відмінники у навчанні не зможуть побачити свої фото на стенді, адже всі діти різні, і здібності у них також різні - комусь з легкістю дається математика, а хтось талановитий в живописі.