Комунальне некомерційне підприємство "Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

ХТО ЩЕ НЕ ОБРАВ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ І НЕ ПІДПИСАВ З НИМ ДЕКЛАРАЦІЮ. ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Адміністрація КНП «Котелевський ЦПМСД» звертається до жителів Котелевського району, які не вклали декларації з сімейним лікарем, зробити це якнайшвидше, адже якщо Ви не оберете собі сімейного лікаря і вчасно не потрапите в електронну базу «Електронне здоров’я», то безкоштовну медичну допомогу можна буде отримати лише у разі невідкладної необхідності, незалежно від укладання декларацій. Станом на 14.08.2020 року закладом заключені 16400 декларацій.

Нагадуємо, щоб укласти декларацію, необхідно визначитися з кандидатурою сімейного лікаря, з’явитися на прийом до лікаря з паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дитини до 14 років та мобільним телефоном, де медичний працівник внесе Ваші дані до медичної бази даних. Маршрут пацієнта після заключення декларації, буде визначати сімейний лікар.

Якщо ви склали декларацію в іншому місті чи селі, а на даний час перебуваєте в межах Котелевського району прохання перезаключити декларацію з сімейними лікарями нашого закладу на період перебування в Котелевського району . Декларації можна перезаключати безліч разів.

Для того щоб скласти декларацію з сімейним лікарем Вам необхідно зв’язатися по телефонам 2-31-79 з сімейним лікарем Котелевської амбулаторії ЗПСМ № 1 (Баденко А.М.), 2-24-81 Котелевської амбулаторії ЗПСМ № 2 (Олефіренко Р.С.),  2-11-41 з сімейним лікарем Котелевської амбулаторії ЗПСМ № 3 (Пишняк В.Я., Ющенко Д.А.) або по телефону та попередньо домовитися про складання декларації.  Необхідні документи: копія паспорта та ідентифікаційного коду, наявність мобільного телефону. Також ви можете передати копії документів на електронну адресу лікарів: Пишняк В.Я. (p_vja@ukr.net), Ющенко Д.А. (azpsm4j@ukr.net), Олефіренко Р.С. (azpsm-2@ukr.net), Баденко А.М. (alonabalenko35@gmail.com).

Прохання до мешканців, які склали декларацію з сімейним лікарем Чепурною О.М. перезаключити договір з іншим сімейним лікарем в зв’язку з її вибуттям.

З 01.04.2020 року до спеціаліста вузького профілю пацієнт може потрапити тільки за направленням сімейного лікаря.

Якщо вам потрібно буде проконсультуватися у вузького спеціаліста (кардіолога, невролога, уролога тощо) чи лягти в лікарню на планову операцію, то потрібно буде скерування від сімейного лікаря. У такому випадку лікарні за лікування буде платити не пацієнт, а НСЗУ відповідно до затверджених тарифів.

Якщо ви прийдете на прийом до спеціаліста без скерування сімейним лікарем, то за медпослугу заплатите з власної кишені.

 ВИНЯТОК. З квітня без скерування сімейного лікаря безоплатно можна буде звертатися лише до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З ВИБОРОМ, ЯКНАЙШВИДШЕ

ЗРОБИТЬ СВІЙ ВИБІР