Комунальне некомерційне підприємство "Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

Медичні працівники висловлюють Вам свою повагу та вітають з травневими святами!

Шановні жителі Котелевського району

Медичні працівники висловлюють Вам свою повагу та вітають з травневими святами!

Одночасно інформуємо Вас, що Україна знаходиться в стані карантину в зв’язку з пандемією викликаною гострою респіраторною інфекцією COVID-19. За період введення карантинних заходів з квітня 2020р. станом на 30.04.2021р. на Котелевщині захворіло на COVID-19 1035 людей. Стаціонарне лікування отримали 142 людей. Всі пацієнти що проходили стаціонарне лікування кисневозалежні, виписані з ви здоровленням -118, переведені в обласні заклади - 14, померли - 10. Амбулаторне лікування проведено – 1035 пацієнтам, виписано з виздоровленням - 972, переведено в стаціонар - 142, померло в інших закладах - 5.

Станом на 30.04.2021р. хворих на COVID-19 всього - 48, лікується амбулаторно - 31, стаціонарно - 13, лікується в м.Полтава - 4.

Згідно рекомендацій Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Міністра охорони здоровя Максима Степанова травневі свята нам потрібно відсвяткувати максимально безпечно.

Ми просимо Вас в свята дотримуватися всіх карантинних вимог: обмежити контакти, уникати скупчення людей, носити захисні маски.

Звичайно травневі свята – цьогоріч це особливі свята, але пандемія наші плани міняє. Попереду у нас буде ще багато спільних свят і ми всі знову зможемо збиратися родинами, громадами, коллективами і святкувати свята. Бережіть себе та свою родину.