Стартує процес ведення електронних медичних карток пацієнтів

Дата: 08.04.2019 12:37

8 квітня 2019 року без перерізань стрічоку у КНП "Котелевський центр ПМСД" стартує процес ведення електронних медичних карток пацієнтів
Нам з вами не треба нікуди бігти та десь реєструватися.
Є декларація з сімейним лікарем - значить ви вже маєте електронну картку в системі.
Які дані вноситиме ваш лікар!? Це набір найважливішої медичної інформації при кожному візиті. Візити будуть структуровані навколо епізодів - тобто захворювань. А епізоди - навколо ID пацієнта.
На первинній ланці дані про звернення пацієнтів будуть вноситися з використанням сучасної міжнародної класифікації ICPC-2.
В структуру записів входитимуть направлення та рецепти.
Ваші медичні записи будуть мінімалістичні але інформативні, організовані навколо пацієнта й спрямовані на спрощення життя лікарів та пацієнтів.
Цей процес, переходу медиків на електронні записи відбудеться не одразу. Для них це непросто і треба поставитися до цього з розумінням.
Починаємо довгий і складний шлях.
Але дороги назад до паперу вже не буде.