Реєстрація пацієнтів для оnline–запису на прийом до сімейного лікаря в смт.Котельва

Дата: 10.09.2019 12:34

Реєстрація проводиться одноразово.

Записатися на прийом до сімейного лікаря можна через Інтернет, якщо ви не хочете витрачати даремно свій час, сидячи в черзі під кабінетом!

Для того, щоб записатися до лікаря оnline, потрібно зареєструватися виконавши кілька простих дій:

1. Перейти на сайт реєстратури за посиланням РЕЄСТРАТУРА ON-LINE та натисніть "Зареєструватись" або можна відразу натиснути на посилання - «Зареєструватися»
  2. Введіть телефон та анкетні дані.  Імейл  заноситься у разі потреби якщо сервіс реєстратури його запросить!!!
  3. Придумати пароль щоб можно було легко його згадати та введіть двічі у відповідних комірках

ВАЖЛИВО! Пароль необхідно запам’ятати  для наступних оnline-записів до лікаря та входу в особистий кабінет

В кінці таблиці відмітити "птичкою" «Даю згоду на обробку персональної інформації» та натиснути «Зареєструватися».

у разі потреби система може запросити ваш «Імейл**», введіть його та натисніть "Зараєструватися"

Повинно прийти  підтвердження, що ви успішно зареєстровані!

Через декілька хвилин прийде лист на вашу електронну скриню

Натисніть посилання, яке вказано у листі для завершення процедури та підтвердіть реєстрацію перевіркою вашої скрині

УВАГА! Якщо у Вас не має «Імейл**» то в цьому випадку потрібно зателефонувати вашому лікарю (в залежності з яким ви підписали декларацію) та  надати свій номер телефону для внесення його в загальний реєстр пацієнтів.

Рестрацію провести повторно, як вказано вище та натиснути «Зареєструватися»

Повино з'явитися вікно з наступним записом.

Дата запису оnline - розпочинається 24.09.2019 на 1.10.2019  (за 7 діб до бажаної дати прийому)

Також повідомляємо, що в разі потреби пацієнту буде надаватися невідкладна допомога незалежно від того чи записаний він в чергу, чи ні. Також будуть години прийому для тих, хто не записаний в чергу через on-line регістратуру

Якщо сама людина не може зареєструватися on-line то на її прохання за неї можуть це зробити родичі, сусіди, знайомі.