Комунальне некомерційне підприємство "Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

Щодо відновлення роботи Полтавських медичних закладів на період послаблення карантину

КНП "Котелевський ЦПМСД" інформує, що:

• З 9 червня 2020 року розпочинає свою роботу "Полтавська обласна дитяча консультативна поліклініка". (Номери телефонів реєстратури:  0532606051; 0532560896).
  • З 10 червня 2020 року розпочинає роботу консультативно-поліклінічно-діагностичне відділення КП «Обласна клінічна лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики».
  • З 15 червня 2020 року відновлюється планова госпіталізація пацієнтів до медичних закладів Полтавської області.

Для консультативного огляду вузькопрофільних фахівців консультативної поліклініки (дитячої та дорослої) необхідно здійснювати попередній запис на конкретно зазначений день та час. Також відвідування консультативних поліклінік та перебування в стаціонарних відділеннях пацієнтами здійснюється виключно в масці після проведення температурного скринінгу.

Планова госпіталізація або планова операція буде проводитись виключно за наявності результатів аналізів тестів на коронавірус SARS-CoV-2 (ІФА або ПЛР).

Заздалегідь зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем та отримайте рекомендації щодо планового лікування та госпіталізації.

З повагою, адміністрація КНП «Котелевський ЦПМСД»