Комунальне Некомерційне Підприємство "Котелевський Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги"
Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський Шлях, буд. 283

Семінар-тренінг з питань обстеження на ВІЛ-інфекцію, профілактики передачі від матері до дитини, медичного супроводу ВІЛ-інфікованих

27 вересня 2019 року відбувся візит  в смт. Котельва представників  Полтавського обласного Центру боротьби зі СНІДом. З метою обговорення питань надання послуг з тестування на ВІЛ на місцевому рівні, стану реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу, відбулася робоча зустріч з представниками районної влади та  керівниками закладів охорони здоров’я. 


Протягом візиту відвідано  КНП «Котелевський  ЦПМСД», кабінет Довіра та жіноча консультація КНП «Котелевська центральна районна лікарня».
На базі КНП «Котелевський ЦПМСД» проведено навчальний семінар-тренінг для медичних працівників первинного та вторинного рівнів надання допомоги (в тому числі вузьких спеціалістів) Котелевського, Диканського та Зіньківського районів, з питань обстеження на ВІЛ-інфекцію, профілактики передачі від матері до дитини, медичного супроводу ВІЛ-інфікованих.