ОГОЛОШЕННЯ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОТЕЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ !!

Дата: 29.03.2019 08:41

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОТЕЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ !!

Офіційно укладання декларації із сімейним лікарем розпочато з 1 квітня 2018 року.

Адміністрація підприємства звертається до жителів Котелевського району активніше укладати декларації з обраним сімейним лікарем.

З 1 квітня 2019 року якщо Ви не оберете собі сімейного лікаря і вчасно не потрапите в електронну систему охорони здоров’я, то безкоштовну медичну допомогу можна буде отримати лише у разі невідкладної необхідності, незалежно від укладання декларацій. Планові діагностичні та лікувальні послуги без направлення сімейного лікаря або педіатра пацієнту будуть проводитися за його  власний рахунок.

Заключити декларації запрошують до себе сімейні лікарі: Пишняк В.Я., Ющенко Д.А., Олефіренко Р.С., Стрілець В.Г., Ковпак В.А., Гета В.А.

Нагадуємо, щоб укласти декларацію, пацієнту необхідно визначитися з кандидатурою сімейного лікаря, з’явитися на прийом до цього лікаря з паспортом, ідентифікаційним кодом або/чи свідоцтвом про народження дитини (до 14 років) та мобільним телефоном. При наявності вищевказаних документів медичний працівник внесе Ваші дані до медичної бази. Маршрут пацієнта після заключення декларації, буде визначати сімейний лікар.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ЯКНАЙШВИДШЕ

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР.

Головний лікар КНП «Котелевський ЦПМСД»                          С.М.Безпалько

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОТЕЛЕВСЬКОГО РАЙОНУ !!

Станом на 26.02.2019 року в КНП «Котелевський центр ПМСД» із сімейними лікарями та лікарем – педіатром укладено 15795 декларацій .

З 1 липня 2019 року розпочне роботу Урядова програма «Безкоштовна діагностика», яка передбачає 54 діагностичні та лікувальні послуги, які за направленням сімейного лікаря або педіатра пацієнтам будуть проведені безкоштовно. Дані послуги будуть оплачуватися Національною службою здоров’я України.

Якщо Ви не оберете собі сімейного лікаря і вчасно не потрапите в електронну систему охорони здоров’я, то безкоштовну медичну допомогу можна буде отримати лише у разі невідкладної необхідності, незалежно від укладання декларацій. Планові діагностичні та лікувальні послуги без направлення сімейного лікаря або педіатра пацієнту будуть проводитися за його  власний рахунок.

Наголошуємо, що обирати сімейного лікаря краще, в першу чергу, за територіальним принципом – укладати декларацію з сімейним лікарем, який знаходиться не далеко від місця проживання пацієнта . Необхідну кількість декларацій укладено з сімейними лікарями: Безпалько С.М., Чепурна О.М., Яценко В.І., Ручиця О.В., Фаткуліна С.І., Гончар Н.М., Яковенко Т.І.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, ЯКНАЙШВИДШЕ

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР.